LadyCup Ladypad LadyP

LadyCup – používanie

Vložit LadyCup

zloženie

Pred každým použitím LadyCup dezinfikujte. Zavádzajte LadyCup s čistými rukami a v kľude. Pre uľahčenie zavedenia môžete LadyCup navlhčiť vodou alebo použiť lubrikačný gel na vodnej báze. LadyCup dvakrát pozdĺžne preložte a zasuňte. Pri správnom zasunutí sa LadyCupúplne rozvinie.

zavedenie

Pre zaistenie správneho umiestnenia môžete skúsiť pootočiť LadyCup za spodnú časť. Správne zavedený LadyCup sa nepretáča a zostáva aj pomocou Vašich pošvových svalov v rovnakej polohe. Umiestnenie LadyCup je nízko v pošve. V správnej pozícii je LadyCup umiestnený tak, že nepreteká a nevzniká pocit jeho vnímania v tele.

používanie

LadyCup zadrží až 21,2/34,3 ml menštruačnej krvi. Svojim designom je ideálnou menštruačnou pomôckou pre všetky druhy športu, cestovania alebo bežné denné používanie. LadyCup môžete bezpečne používať aj cez noc. Váš LadyCup môžete používať až 12 hodín denne bez vybratia. Design držiatka so špeciálnym zdrsnením povrchu umožňuje ľahšie vybratie. Sila použitého silikónu je zvolená pre optimálnu pružnosť.

vybratie, vyprázdnenie, opláchnutie

V závislosti na sile menštruácie vyprázdňujete LadyCup približne 2–5× denne. Po vyprázdnení je možné obyčajné umytie vodou. LadyCup môžete tiež vyvariť alebo sterilizovať v sterilizačnom roztoku. Vaša voľba závisí na Vašich momentálnych možnostiach.

Pri manipulácii s LadyCup dbajte prosím na dôkladnú čistotu rúk! Dezinfikujte LadyCup pred prvým použitím. LadyCup môžete vyvariť (cca 5 min.) alebo sterilizovať pomocou sterilizačného roztoku vytvoreného zo sterilizačných tabliet. Z dôvodu jednoduchšieho zavedenia odporúčame obzvlášť mladým dievčatám / ženám (veľkosť S(mall)) použitie lubrikačného gelu na vodnej báze. Ideálna poloha pre zavedenie / vybratie LadyCup je sed / stoj. Pred zavedením najskôr preložte LadyCup dvakrát pozdĺžne. Takto preložený LadyCup zasuňte do pošvy. Pri prvých zavedeniach je veľmi dôležité Vaše celkové uvoľnenie. Vyskúšajte si preto zavedenie/vybratie LadyCup mimo obdobie menštruácie. Tak najlepšie nájdete „svoju“ najvhodnejšiu pozíciu pre zavedenie / vybratie LadyCup. Po určitom čase bude pre Vás táto činnosť bežná a nebudete s ňou mať žiadne väčšie problémy. Zavedenie / vybratie LadyCup nie je zložitejšie než zavedenie / vybratie bežného tampónu.

LadyCup vyprázdňujte v závislosti na sile menštruácie približne 2–5× denne.

Pred prvým použitím si dôkladne prečítajte: priložený návod

V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte alebo sa priamo poraďte so svojim gynekológom.

LadyCup Vám ponúka rýchlu odbornú pomoc. Kontaktný email: custom@ladyteen.eu

Použitý materiál – silikón nevyvoláva žiadne známe alergie. Používaním PinkCup / LadyCup znižujete riziko bakteriálneho ochorenia a zabraňujete vzniku syndrómu toxického šoku(TSS), ktorý hrozí napr. pri používaní tampónov.

LadyCup je vhodný aj pre ženy, ktoré trpia na ekzémy alebo rôzne kožné alergie, tampóny alebo latexový materiál. LadyCup na základe silikónového materiálu, ktorý je absolútne neutrálny, udržuje prirodzene zdravé vaginálne prostredie a nevysušuje slizinicu.